MISE BOURJOIS PARIS

Naší současnou misí je i nadále vymýšlet, tvořit a navrhovat chytré ženksé produkty, které zjednodušují krásu. Zpřístupnit pařížský styl všem ženám, umožnit odvážné kombinace, které jsou vkusné a lehce dosažitelné. Umožnit každé ženě plně vyjádřit svůj vnitřní styl a kreativitu. My v Bourjois máme osobnost a milujeme ženy, které se osobností pyšní též.

CHYTRÉ, ŽENSKÉ PRODUKTY, KTERÉ ZJEDNODUŠUJÍ KRÁSU.

Elegance a troufalost z Francie

Ikonami BOURJOIS jsou mladé pařížské ženy, každá jedinečná, ale zároveň ve své různorodosti a individualitě představující jednotu obrazu Pařížanky.

Ztělesněním tohoto obrazu se stala imaginární múza BABETTE, která byla součástí společenského života v převratných 20. letech 20. století, kdy ženy bojovali za svou nezávislost. Look nazývaný “tomboy”, neskrývaná radost ze života, smysl pro humor, elegantní flirtování byly hlavními atributy této imagiární nezávislé mladé Pařížanky, jejíž vzrušující příběhy se objevovaly na stránkách módních časopisů. V roce 1924 jste se mohli například dočíst, že „její parfém, pastelové tvářenky a oční stíny, jsou těmi správnými kroky na cestě ke svůdnosti“. Dnes je BOURJOIS jako tvůrce barevných a módních trendů neodmyslitelně propojené nejen s Pařížankami, ale se všemi ženami po celém světě.

Bourjois - přítel žen

Zjednodušení a usnadnění každodenního zkrášlujícího rituálu prostřednictvím inovací je hlavním cílem BOURJOIS.

To co dnes vnímáme jako samozřejmost, zrcadlo jako součást pudru, štěteček v tvářence, rtěnka, která se snadno vejde do kapsy nebývalo vůbec obvyklé. BOURJOIS už od konce 19. století vytváří formáty produktů, ve kterých je kombinována kvalita, elegantní design a zároveň se přizpůsobuje „ženám v pohybu“ Například už v roce1897 přišel na svět praktický set líčidel známý jako „Přítel žen“, v jehož tmavě modrém kulatém balením se skrývala rtěnka, pudr s aplikátorem a linka na oči. I dnes BOURJOIS se svými produkty pokračuje v tradici pomocníků, kteří jsou stále po ruce, a jejich používání, je pro ženu snadné a potěšením.